Vyhľadať
Close this search box.
Vyhľadať
Close this search box.

Vzťahy sa vytvárajú cez zážitky

Práve emócie a dobrodružstvo sú jedným zo základných pilierov našej filozofie. V partnerstve s klientom si zakladáme na hodnotách ako sú dôvera, spoľahlivosť a zodpovednosť, ktoré napomáhajú budovaniu dlhodobých partnerstiev.

Event na kľúč od QEX

QEX Events zastrešuje kompletnú organizáciu podujatí od kreatívneho návrhu, produkčnej prípravy až po samotnú realizáciu. Našou snahou je naplniť nielen predstavu klienta, ale priniesť aj nové idey a možnosti v rámci organizovania firemných či promo akcií. 

Netradičné priestory a lokácie.

Catering.

Skúsený personál.

Kreatívne nápady.

Dramaturgia eventu.

Kompletný balík služieb.

Inovatívne technologické riešenia.

Originálny program.

Nezabudnuteľné zážitky.

Naši spokojní klienti

Naši spokojní klienti

Zrealizovali sme významné projekty orientačného značenia, dodali stovky digitálnych kioskov a wayfinderov. Dôverujú nám silné značky, ale i malí podnikatelia či mestá.
#events #produkcia

Phoenix Investor

Pre 350 klientov Pheonix Investor sme usporiadali večierok v Double Tree by Hilton. V našej réžii bola výzdoba, produkcia, program a technické zabezpečenie. Účinkujúcimi boli Dara Rolins, The Pastels, Replay Band a Ladylicious.

#enets #konferencia

FINPORTAL

Pre klienta Finportal sme organizovali výročnú konferenciu, ktorá sa tento rok konala v Kursalone Trenčianke Teplice. V našej réžii bol kreatívny návrh, produkcia, program, výzdoba, technické zabezpečenie a grafické spracovanie.

#event #party

GPV

Pre zamestnancov spoločnosti GPV sme pripravili novoročný večierok. Postarali sme sa o kompletnú organizáciu eventu od plánovania až po samotnú realizáciu. Nesmela chýbať exotická výzdoba ani technická podpora. Slávnostný večer otvorili brazílske tance a hlavným programom bol Samo Tomeček.

#events #lyžovačka

IKEA

Pre zamestnancov IKEA sme pripravili tematickú Harry Potter lyžovačku na Donovaloch. Kompletná produkcia spolu s programom i vyhotovením grafických a tlačových materiáloch bola v našej réžii.

Ing. Anna Hortová

Riaditeľka divízie Events
Anna sa venuje všetkým aktivitám, ktoré sú potrebné na zorganizovanie akéhokoľvek druhu eventu. Pravidelne organizuje eventy pre Ikea, Finportal či Mercedes Trenčín.

Dr. MAX

Nový koncept lekárne sa okrem našich vyvolávacích kioskov, LCD monitorov a LED pracoviskových displejov pýši aj demo barom, odbornými vyšetreniami a viac než 6 000 produktami na jednom mieste.

Read more

SPP

Pre klientov SPP sme zjednodušili čakanie na pobočke – vďaka nášmu vyvolávaciemu systému a možnosti online rezervácie šetríme ich čas. Tiež sme dodali Digital Signage v rôznych prevedeniach od tabletových až po lankové riešenia.

Read more