Vyhľadať
Close this search box.
Vyhľadať
Close this search box.

Digital Signage

Vďaka Digital Signage riešeniu môžete efektívne prezentovať svoj reklamný, edukačný a informatívny obsah kdekoľvek, kedykoľvek a na ľubovoľnom počte LCD monitorov, LED panelov, videostien či tabletov.

50+

krajín sveta

2 000+

klientov

500 000+

používaných licencií

Výhody digital signage

Ušetrite a buďte ekologickí

Nebaví vás stále vytvárať novú grafiku, tlačiť a lepiť plagáty na vašich pobočkách? Zmeňte to jednoduchým riešením digital signage. Môžete si tak meniť váš obsah každý deň a zároveň budete aj ekologickí k našej planéte.

Jednoduché riešenie

Rastieme spolu s vašimi požiadavkami. Ponúkame riešenia SoC vďaka Android monitorom, ale rovnako aj prehrávanie pomocou externých prehrávačov. S našim riešením dostanete v jednom balíku širokú škálu funkcionalít, zobrazovaných formátov i vzdialenú správu hardvéru.

Flexibilita systému

Možnosť inštalácie softvéru vo vlastnej infraštruktúre alebo na strane dodávateľa. Financovanie je možné formou odkúpenia riešenia alebo prenájmom na báze mesačného poplatku.

Osobný prístup

Každý projekt je jedinečný. Riešenie vytvárame každému klientovi presne, na mieru, podľa jeho potrieb a požiadaviek. Ozvite sa nám a pripravíme pre vás dokonalý koncept.

Jedinečnosť Digital Signage od QEX

User friendly administrácia a neobmedzená funkcionalita.

Najefektívnejší spôsob oslovenia širokej verejnosti.

Správu a riadenie obsahu vykonáte priamo vo svojom počítači.

Úprava obsahu v akýkoľvek
moment.

Rozsah zobrazovacích panelov je neobmedzený.

Široká škála referencií naprieč všetkými sektormi.

Riešenia sú kompatibilné s OS Windows, Android, Tizen.

Poskytujeme riešenie on-premise, rovnako i cloudové riešenie.

Bezpečnosť našich riešení je jadrom nášho záujmu.

Takmer neobmedzené oblasti použitia

Využitie Digial Signage spája široké spektrum odvetví vrátane maloobchodu, vzdelávania či dopravy, s verejnosťou. Táto technológia umožňuje rýchlu a efektívnu distribúciu digitálneho obsahu na zobrazovacie médiá.

Certifikovaný partner

QEX, a.s. je jediný certifikovaný partner na slovenskom trhu, ktorý ponúka riešenia celosvetovo pôsobiacich spoločností. Máme exkluzívne zastúpenie spoločnosti Telelogos a Easescreen a sme dlhoročným partnerom spoločnosti Phillips.

Naši spokojní klienti

Zrealizovali sme významné projekty orientačného značenia, dodali stovky digitálnych kioskov a wayfinderov. Dôverujú nám silné značky, ale i malí podnikatelia či mestá.
#disitalsignage #vyvolavacisystem

SPP

Pre klientov SPP sme zjednodušili čakanie na pobočke – vďaka nášmu vyvolávaciemu systému a...

Zobraziť viac
#digitalsignage #vyvolavacisystem

VšZP

V rámci modernizácie VšZP sme pre novú pobočku v Nivy Centrum dodali vyvolávací systém a ...

Zobraziť viac
#disitalsignage #zdravie

BENU

Pre sieť pobočiek Benu lekárne sme modernizovali predajne pridaním videostien, obrazoviek či la...

Zobraziť viac
#cestovnakancelaria #digitalsignage

Satur

Digital Signage riešenie pre cestovnú kanceláriu Satur sme inštalovali na 13 jej pobočiek napri...

Zobraziť viac
#digitalsignage #hotel

Hotel Panorama

Digital Signage riešenie má naozaj mnoho využití. Pre Hotel Panorama v Trenčianskych Tepliciach...

Zobraziť viac
#banky #digitalsignage

SLSP

Slovenská sporiteľňa modernizovala svoje pobočky, k čomu prispelo aj využitie nášho Digital ...

Zobraziť viac
#digitalsignage #obrazovky

Fortuna

Pobočkám stávkovej kancelárie Fortuna sme prostredníctvom pridania digitálnych nosičov reklam...

Zobraziť viac
#digitalsignage #led

Nivy

Na autobusovú stanicu Nivy sme dodali obrazovky v kapotáži na mieru zobrazujúce odchody autobuso...

Zobraziť viac

Mgr. Michal Augustín

Obchodný manažér pre digital signage a vyvolávacie systémy
Michal aktívne pomáha riešiť customer journey management a digital signage riešenia u našich klientov.

Zdravotníctvo

Zdravotníctvo dnes čelí rôznym výzvam. Pre zlepšenie skúsenosti pacientov a zefektívnenie celého zdravotníckeho systému je priaznivým krokom vpred práve začlenenie digitálnych systémov.

S Telelogos môžete zlepšiť procesy a dosiahnuť zvýšenie produktivity poskytovaním informácií ošetrujúcemu personálu v reálnom čase, či už na obrazovkách alebo mobilných zariadeniach. Zatraktívnite taj zdravotnícke zariadenia, informovanosť pacientov a budete efektívne komunikovať so zdravotníckymi pracovníkmi.

Clyd je riešenie, ktoré poskytuje jednoduchý a centralizovaný spôsob správy a zabezpečenia vašich zariadení a tlačiarní so systémom Android a Windows.

Media4Display ponúka veľa možností v zdravotníckych zariadeniach: poskytovanie návštevníkom prispôsobené privítanie, informovať ich o termínoch v reálnom čase, pomôcť im nájsť pacientske a iné izby a viesť ich cez budovy a chodby. Media4Display je bezpečné riešenie ktoré možno integrovať do existujúcej IT infraštruktúry.

Retail

Digitalizácia miesta predaja je dnes jadrom stratégií maloobchodníkov. Umožňuje im urobiť predajne ešte atraktívnejšími, ponúknuť omni-channel zážitok a zvýšiť produktivitu.

S Telelogos zaistíte propagáciu svojich produktov či služieb a prilákate klientov pomocou digital signage vo výkladoch. Ovládajte a zabezpečte digitálne zariadenia (smartfóny, tablety, obrazovky, kiosky, tlačiarne atď.) nasadené v obchodoch a komunikujte s vašimi zamestnancami.

Digital signage sa stal nenahraditeľným komunikačným nástrojom pre maloobchodníkov. Okrem moderného imidžu na mieste predaja umožňuje komunikáciu v obchodoch v reálnom čase a možnosť zmeny obsahu kedykoľvek.

Media4Display ide nad rámec toho, čo umožňuje interakciu s vaším IT systémom alebo s externými činnosťami. Svoje správy a obsah môžete umiestniť do kontextu v závislosti od geografickej polohy, počasia, či skladových zásob.

Financie

Bankovníctvo a poisťovníctvo pokrýva rôzne oblasti za účelom poskytovania kvalitných lokálnych služieb svojim klientom. Očakávania klientov sa menia, a tak je pre tieto pobočky nevyhnutným krokom digitalizácia, aby svojim klientom neustále poskytovali čo najlepšie služby.

Komunikujte v pobočkách vo vašej sieti. Upútajte pozornosť klientov pomocou obrazoviek s digitálnym značením. Komunikujte so svojimi klientmi a zabezpečte si propagáciu svojich ponúk a služieb na obrazovkách recepcie vašej pobočky pomocou softvéru Media4Display digital signage.

Spravujte a zabezpečte smartfóny, tablety a sieťové objekty dostupné vašim zamestnancom alebo klientom vo vašej sieti pobočiek pomocou CLYD Mobile Device Management.

Priemysel

Vo veku Priemyslu 4.0 a automatizácie výroby sa úspešná integrácia operátorov do výrobných procesov stáva novou hranicou. S Telelogos implementujete informácie v reálnom čase pre svoje výrobné tímy, uľahčíte ich interakcie s IT systémom, zjednodušíte mobilitu, overíte dobré prevádzkové podmienky pre obrazovky, mobilné zariadenia, dielenské počítače atď.

Media4Display sa integruje priamo s IT systémami a zobrazuje kľúčové výrobné ukazovatele, štatistiky kvality, pripomienky bezpečnostných smerníc a výstrahy v reálnom čase na obrazovkách inštalovaných v dielňach alebo halách. Tiež umožňuje operátorom mať v blízkosti svojej pracovnej stanice interaktívny nástroj na prístup k špecifickým pokynom – výrobné zákazky, pokyny na konfiguráciu stroja, operácie údržby. Zobrazuje informácie o spoločnosti a živote na mieste v oddychových miestnostiach a šatniach.

CLYD umožňuje vzdialenú správu smartfónov, tabletov, tlačiarní a ďalších sieťových zariadení. Zjednodušuje zabezpečenie sieťových zariadení, inštaláciu a aktualizáciu podnikových aplikácií aj diaľkové ovládanie v prípade technického problému.

Školstvo

Digitálna revolúcia mení vyučovanie. Digitalizácia a mobilita sú dnes nevyhnutné pre pedagogickú prax od materskej školy až po univerzitu, ako aj pre odbornú prípravu. Mobilné a digitálne triedy sú dnes už takmer nevyhnutnosťou každej vzdelávacej inštitúcie. S Telelogos zatraktívnite a zhodnitíte vyučovanie pomocou rýchlejšej informovanosti študentov a učiteľov.

Media4Display umožňuje vytvárať a distribuovať multimediálny obsah zobrazený na obrazovkách nainštalovaných v okolí vášho kampusu, univerzity alebo školy. Energizujte svoje informačné body a komunikujte v reálnom čase so študentmi, zamestnancami, profesormi a návštevníkmi. Štandardizujte internú komunikáciu a zároveň povoľte miestnu správu. Dodajte svojmu podniku inovatívny a moderný imidž pomocou atraktívneho multimediálneho obsahu.

Použite Meeting4Display z rezervačnej obrazovky umiestnenej pri vchode do zasadacej miestnosti, z mobilu, z kiosku s dotykovou obrazovkou alebo zo systému správ spoločnosti – nájdite dostupný pracovný priestor (triedu, zasadaciu miestnosť, kanceláriu), skontrolujte vybavenie, okamžite si ho zarezervujte a nechajte sa navigovať na dané miesto.

Turizmus

Komunikácia vo verejných priestoroch sa stala nenahraditeľnou. Či už ide o informovanie, vedenie alebo usmerňovanie, obrazovky sú hlavným nástrojom na komunikáciu s verejnosťou alebo na riadenie davov. S Telelogos rýchlo a jednoducho zobrazte všeobecnú alebo prispôsobenú správu na každom z vašich zobrazovacích zariadení.

Media4Display umožňuje vzdialenú správu multimediálneho obsahu v reálnom čase na sieti obrazoviek inštalovaných na ulici, na železničných staniciach, letiskách, v zábavných parkoch atď. Pomocou Media4Display môžete informovať, viesť, navrhovať a riadiť v reálnom čase. Zobrazujte digitálny obsah a znížte pocit čakania, propagujte svoje služby a služby svojich partnerov.

Dr. MAX

Nový koncept lekárne sa okrem našich vyvolávacích kioskov, LCD monitorov a LED pracoviskových displejov pýši aj demo barom, odbornými vyšetreniami a viac než 6 000 produktami na jednom mieste.

Read more

SPP

Pre klientov SPP sme zjednodušili čakanie na pobočke – vďaka nášmu vyvolávaciemu systému a možnosti online rezervácie šetríme ich čas. Tiež sme dodali Digital Signage v rôznych prevedeniach od tabletových až po lankové riešenia.

Read more