Vyhľadať
Close this search box.
Vyhľadať
Close this search box.

Platobné a lístkové systémy

Ide o komplexný systém, ktorý zaistí platený prístup na akúkoľvek športovú, kultúrnu alebo inú udalosť, kde je plánovaný predaj vstupeniek.

Flexibilita

Systém je možné pripojiť k akémukoľvek typu vstupného turniketu

Softvér

Súčasťou systému je komplexné softwarové vybavenie, ktoré je pripravené na integráciu so systémami tretích strán

Prepracovaný systém

Ponúkame prepracovaný a vyspelý systém, ktorý sa vyznačuje vysokou prevádzkovou rýchlosťou, odolnosťou a funkčnou spoľahlivosťou

Jedinečnosť platobných a lístkových systémov od QEX

V súčasnosti sú rozšírené typy turniketov tripod, rýchle bránky „speedgate“ až po plno-rozmerné turnikety s vysokým stupňom zabezpečenia.

 

Okrem ucelených lístkových systémov sú dodávané aj autonómne zariadenia s platobným automatom pre využitie vo verejných toaletách, sprchách apod. Rovnako tieto automaty môžu byť prevádzkované na rôznom stupni integrácie, teda od plne autonómnych až po integrované do vyšších systémov.

Ing. Roman Tylka

Obchodný manažér pre divíziu Parking
Roman pomáha mestám a inštitúciám riešiť neustále aktuálnu tému parkovacej politiky prostredníctvom parkovacích systémov či automatov.

Dr. MAX

Nový koncept lekárne sa okrem našich vyvolávacích kioskov, LCD monitorov a LED pracoviskových displejov pýši aj demo barom, odbornými vyšetreniami a viac než 6 000 produktami na jednom mieste.

Read more

SPP

Pre klientov SPP sme zjednodušili čakanie na pobočke – vďaka nášmu vyvolávaciemu systému a možnosti online rezervácie šetríme ich čas. Tiež sme dodali Digital Signage v rôznych prevedeniach od tabletových až po lankové riešenia.

Read more