Platobné a lístkové systémy

Ide o komplexný systém, ktorý zaistí platený prístup na akúkoľvek športovú, kultúrnu alebo inú udalosť, kde je plánovaný predaj vstupeniek.

Flexibilita

Systém je možné pripojiť k akémukoľvek typu vstupného turniketu

Softvér

Súčasťou systému je komplexné softwarové vybavenie, ktoré je pripravené na integráciu so systémami tretích strán

Prepracovaný systém

Ponúkame prepracovaný a vyspelý systém, ktorý sa vyznačuje vysokou prevádzkovou rýchlosťou, odolnosťou a funkčnou spoľahlivosťou

Jedinečnosť platobných a lístkových systémov od QEX

V súčasnosti sú rozšírené typy turniketov tripod, rýchle bránky „speedgate“ až po plno-rozmerné turnikety s vysokým stupňom zabezpečenia.

 

Okrem ucelených lístkových systémov sú dodávané aj autonómne zariadenia s platobným automatom pre využitie vo verejných toaletách, sprchách apod. Rovnako tieto automaty môžu byť prevádzkované na rôznom stupni integrácie, teda od plne autonómnych až po integrované do vyšších systémov.

Ing. Roman Tylka

Obchodný manažér pre divíziu Parking
Roman pomáha mestám a inštitúciám riešiť neustále aktuálnu tému parkovacej politiky prostredníctvom parkovacích systémov či automatov.

SPP

Pre klientov SPP sme zjednodušili čakanie na pobočke – vďaka nášmu vyvolávaciemu systému a možnosti online rezervácie šetríme ich čas. Tiež sme dodali Digital Signage v rôznych prevedeniach od tabletových až po lankové riešenia.

Read more

VšZP

V rámci modernizácie VšZP sme pre novú pobočku v Nivy Centrum dodali vyvolávací systém a Digital Signage

Read more