Vyhľadať
Close this search box.
Vyhľadať
Close this search box.

Cityboardy QEX

Plochy, ktoré neobídete bez povšimnutia! Plagátová reklama umiestnená na miestach s vysokou koncentráciou ľudí naprieč celým Slovenskom.

400+

reklamných plôch

15

miest na Slovensku

30+

rokov skúseností

Nájdite si tú správnu plochu pre svoju kampaň

Reklamné plochy sú umiestnené v centrách miest. Viditeľnosť reklamných kampaní je z troch strán. Taktiež ponúkame možnosť realizácie netradičných 3D kampaní i grafické práce pri tvorbe obsahu.

Bratislava

Komárno

Košice

Prešov

Lučenec

Martin

Nemšová

Nová Dubnica

Poprad

Považská Bystrica

Rimavská Sobota

Rožňava

Trenčín

Trnava

Zvolen

Banská Bystrica

Správne umiestnenie, vysoký zásah

Ukážte svoju značku na tých najfrekventovanejších miestach. Pre vaše exkluzívne kampane vám ponúkame možnosť kapotáže na mieru. Kapotáž zrealizujeme za podmienky prenájmu celého vysielacieho času nosiča na minimálne jeden mesiac.

Pripravte si podklady na kampaň

Plochy mimo Bratislavy majú hliníkové lišty, ktoré prekrývajú vizuál 40 mm z každej strany, (teda viditeľná plocha je 1120 x 2410 mm), preto sa neodporúča, aby za túto hranicu zachádzali logá, texty, alebo iné dôležité časti grafiky.


Tlačové dáta MUSIA obsahovať SPADÁVKY 10 mm (z každej strany) a OREZOVÉ ZNAČKY.


Všeobecné obchodné podmienky pre prenájom plôch platné pre obch. prípady uzavreté od 1.4.2020

Veľkosť plagátu 1200 x 2490 mm
Formát PDF (tlačový) alebo EPS (photoshop)
DPI 300 (minimum 200)
Farby modelu CMYK
Veľkosť 1:1 (prípadne násobky pri dodržaní danej kvality)

Soňa Knapová

Obchodná manažérka pre DCL plochy
Soňa má pod palcom plochy väčšiny veľkých nákupných centier od Bratislavy až po Košice. Nebojí sa nových výziev a je odborníčkou vo svojej oblasti.

Dr. MAX

Nový koncept lekárne sa okrem našich vyvolávacích kioskov, LCD monitorov a LED pracoviskových displejov pýši aj demo barom, odbornými vyšetreniami a viac než 6 000 produktami na jednom mieste.

Read more

SPP

Pre klientov SPP sme zjednodušili čakanie na pobočke – vďaka nášmu vyvolávaciemu systému a možnosti online rezervácie šetríme ich čas. Tiež sme dodali Digital Signage v rôznych prevedeniach od tabletových až po lankové riešenia.

Read more