Events

Divízia events sa špecializuje na organizáciu a plánovanie firemných podujatí, konferencií a večierkov a iných akcií, ktoré posilňujú vzťahy a prostredníctvom skvelých zážitkov budujú ich silné základy.

Naši spokojní klienti

Zrealizovali sme významné projekty orientačného značenia, dodali stovky digitálnych kioskov a wayfinderov. Dôverujú nám silné značky, ale i malí podnikatelia či mestá.
#events #produkcia

Phoenix Investor

Pre 350 klientov Pheonix Investor sme usporiadali večierok v Double Tree by Hilton. V našej réžii bola výzdoba, produkcia, program a technické zabezpečenie. Účinkujúcimi boli Dara Rolins, The Pastels, Replay Band a Ladylicious.

#enets #konferencia

FINPORTAL

Pre klienta Finportal sme organizovali výročnú konferenciu, ktorá sa tento rok konala v Kursalone Trenčianke Teplice. V našej réžii bol kreatívny návrh, produkcia, program, výzdoba, technické zabezpečenie a grafické spracovanie.

#event #party

GPV

Pre zamestnancov spoločnosti GPV sme pripravili novoročný večierok. Postarali sme sa o kompletnú organizáciu eventu od plánovania až po samotnú realizáciu. Nesmela chýbať exotická výzdoba ani technická podpora. Slávnostný večer otvorili brazílske tance a hlavným programom bol Samo Tomeček.

#events #lyžovačka

IKEA

Pre zamestnancov IKEA sme pripravili tematickú Harry Potter lyžovačku na Donovaloch. Kompletná produkcia spolu s programom i vyhotovením grafických a tlačových materiáloch bola v našej réžii.

Zvučné mená, ktoré nám dôverujú

Ing. Anna Hortová

Riaditeľka divízie Events
Anna sa venuje všetkým aktivitám, ktoré sú potrebné na zorganizovanie akéhokoľvek druhu eventu. Pravidelne organizuje eventy pre Ikea, Finportal či Mercedes Trenčín.

SPP

Pre klientov SPP sme zjednodušili čakanie na pobočke – vďaka nášmu vyvolávaciemu systému a možnosti online rezervácie šetríme ich čas. Tiež sme dodali Digital Signage v rôznych prevedeniach od tabletových až po lankové riešenia.

Read more

VšZP

V rámci modernizácie VšZP sme pre novú pobočku v Nivy Centrum dodali vyvolávací systém a Digital Signage

Read more