Vyhľadať
Close this search box.
Vyhľadať
Close this search box.

Pokladničná zásuvka SMARTTILL

SMARTtill Solution® predstavuje novú revolúciu v oblasti riadenia hotovosti, ktorá umožňuje maloobchodníkom znížiť straty hotovosti, znížiť náklady na manipuláciu s hotovosťou a zvýšiť produktivitu predajne. Je to inovatívny nástroj na správu hotovosti vhodný všade tam, kde sa realizujú hotovostné transakcie.

Integrácia

SMARTtill Solution® je možné integrovať s POS systémom, ale pracuje aj bez integrácie

CashSpeed Manager

Informácie o transakciách sa zhromažďujú a prenášajú do pokladničného softvéru

Transparentnosť

Všetky transakcie a pohyby hotovosti sú viditeľné prostredníctvom webovej aplikácie a aplikácie pre smartfóny


Manažment hotovosti, ktorý šetrí náklady

SMARTtill zachytáva v reálnom čase všetky hotovostné aktivity na danom mieste a zosúlaďuje ich s realizovanými predajmi. Zber informácií nemá časový vplyv na priebeh maloobchodnej transakcie.

Jedinečný nástroj na riadenie hotovosti on-line

Pomocou aplikácie CashSpeed máte aktuálny prehľad o stavoch nominálov bankoviek a mincí. Rovnako vás upozorní pri jeho nedostatku či prebytku. Ku každej transakcií sa zaznamenáva dátum, čas, pokladník, kód transakcie, suma z POS, prijaté a vydané nominály bankoviek a mincí.

Aplikácia ponúka pohľad na stavy pokladní v reálnom čase. Transakcie sú rozdelené na hotovosť, platobnú kartu, stravenky a pod. Rovnako je možnosť i  náhľadu na celok, región, pobočku, pokladníka a na rôzne ďalšie segmenty.

Čo vám ponúkajú naše inteligentné pokladničné zásuvky SMARTtill?

Upozornenie v reálnom čase v prípade chyby v hotovosti alebo akéhokoľvek podozrivého pohybu (rozdiel medzi dokladom a transakciou).

Viditeľnosť všetkých transakcií a pohybov hotovosti prostredníctvom webovej aplikácie a aplikácie pre smartfóny.

Analýza výkonnosti peňažných tokov podľa predajní, pokladní a pokladníkov.

Podrobné auditné záznamy pokladní s prístupom k údajom o transakciách s časovou pečiatkou.

Údaje je možné vložiť do akejkoľvek databázy a použiť na podporu inteligentnej správy hotovosti, umožňujúcej prehľad o pokladni v reálnom čase.

Aktuálny stav hotovosti, stav hotovosti v porovnaní s optimálnym stavom, požiadavka na doplnenie hotovosti, hodnota doplnenej hotovosti, rôzne upozornenia na výbery hotovosti, chyby a údaje o nezrovnalostiach hotovosti podľa transakcie, zmeny pokladníkov, času a dátumu.

Technická špecifikácia

Model SMARTDrawer COMPACT (vyklápací)
Počet priehradiek bankovky 5
Počet priehradiek na mince 8
Rozmery (š x h x v) 460 x 176 x 102 mm
Kapacita 120 ks bankoviek/priehradka
Model SMARTDrawer SLIDE OUT (vysúvací)
Počet priehradiek bankovky 6
Počet priehradiek mince 8
Rozmery (š x h x v) 441 x 422 x 164 mm
Kapacita 120 ks bankoviek/priehradka

Mgr. Eva Starostová

Sales support pre bankovú techniku a SMARTtill
Eva je pravou rukou našich obchodníkov s bankovou technikou, Cashierom, SMARTtill a Key Managementom, keďže práve ona je spojovacím článkom medzi QEX a medzinárodnými dodávateľmi.

Dr. MAX

Nový koncept lekárne sa okrem našich vyvolávacích kioskov, LCD monitorov a LED pracoviskových displejov pýši aj dermo barom, odbornými vyšetreniami a viac než 6 000 produktami na jednom mieste.

Read more

SPP

Pre klientov SPP sme zjednodušili čakanie na pobočke – vďaka nášmu vyvolávaciemu systému a možnosti online rezervácie šetríme ich čas. Tiež sme dodali Digital Signage v rôznych prevedeniach od tabletových až po lankové riešenia.

Read more