Vyhľadať
Close this search box.
Vyhľadať
Close this search box.

Parking

Divízia Parking sa stará o správu a údržbu parkovacích politík v mestách ale i na skromných parkoviskách. Neustále monitoruje využívanie parkovacích miest a vyvíja opatrenia na zlepšenie dostupnosti a optimalizáciu využitia kapacity parkovísk.

Naši spokojní klienti

Zrealizovali sme významné projekty orientačného značenia, dodali stovky digitálnych kioskov a wayfinderov. Dôverujú nám silné značky, ale i malí podnikatelia či mestá.

OC Južanka

Pri obchodnom centre Južanka sme pomohli návštevníkom zvýšiť komfort pri nakupovaní vďaka v...

Zobraziť viac
#health #parking

Fakultná nemocnica Trenčín

Vo Fakultnej nemocnici Trenčín sme ...

Zobraziť viac
#automat #parking

Mesto Topoľčany

Pre mesto Topoľčany sme zabezpečili komplexnú výmenu starých dosluhujúcich parkovacích autom...

Zobraziť viac

Zvučné mená, ktoré nám dôverujú

Ing. Roman Tylka

Obchodný manažér pre divíziu Parking
Roman pomáha mestám a inštitúciám riešiť neustále aktuálnu tému parkovacej politiky prostredníctvom parkovacích systémov či automatov.

SSE

Klientské centrá Stredoslovenskej energetiky dostali nový digitálny nádych. Celý projekt zahŕňal rollout desiatich pobočiek kde sme dodali a nainštalovali okrem samotného vyvolávacieho systému aj obrazovky a nami vyvinuté pracoviskové displeje. Vďaka tejto inovácií sa zvýši komfort čakania zákazníkov, ktorých požiadavky budú môcť zamestnanci vybaviť rýchlejšie a efektívnejšie.

Read more

Dr. MAX

Nový koncept lekárne sa okrem našich vyvolávacích kioskov, LCD monitorov a LED pracoviskových displejov pýši aj dermo barom, odbornými vyšetreniami a viac než 6 000 produktami na jednom mieste.

Read more