Vyhľadať
Close this search box.
Vyhľadať
Close this search box.

Parking

Divízia Parking sa stará o správu a údržbu parkovacích politík v mestách ale i na skromných parkoviskách. Neustále monitoruje využívanie parkovacích miest a vyvíja opatrenia na zlepšenie dostupnosti a optimalizáciu využitia kapacity parkovísk.

Naši spokojní klienti

Zrealizovali sme významné projekty orientačného značenia, dodali stovky digitálnych kioskov a wayfinderov. Dôverujú nám silné značky, ale i malí podnikatelia či mestá.

OC Južanka

Pri obchodnom centre Južanka sme pomohli návštevníkom zvýšiť komfort pri nakupovaní vďaka vybudovaniu parkovacieho systému. Parkovanie pri Južanke bolo dlhodobým problémom, ktorý je však dnes už minulosťou vďaka riešeniu od nás! Zákazníci tak už nemusia nekonečné minúty hľadať voľné parkovacie miesto.

#health #parking

Fakultná nemocnica Trenčín

Vo Fakultnej nemocnici Trenčín sme pomohli pri budovaní nového vjazdu pomocou parkovacieho systému od nás.

#automat #parking

Mesto Topoľčany

Pre mesto Topoľčany sme zabezpečili komplexnú výmenu starých dosluhujúcich parkovacích automatov za tie najmodernejšie na trhu

Zvučné mená, ktoré nám dôverujú

Ing. Roman Tylka

Obchodný manažér pre divíziu Parking
Roman pomáha mestám a inštitúciám riešiť neustále aktuálnu tému parkovacej politiky prostredníctvom parkovacích systémov či automatov.

Dr. MAX

Nový koncept lekárne sa okrem našich vyvolávacích kioskov, LCD monitorov a LED pracoviskových displejov pýši aj demo barom, odbornými vyšetreniami a viac než 6 000 produktami na jednom mieste.

Read more

SPP

Pre klientov SPP sme zjednodušili čakanie na pobočke – vďaka nášmu vyvolávaciemu systému a možnosti online rezervácie šetríme ich čas. Tiež sme dodali Digital Signage v rôznych prevedeniach od tabletových až po lankové riešenia.

Read more