QEX, a.s.

Hudba

V dnešnej dobe je hudba bežnou súčasťou života. Vnímaná je však u každého rôzne. Hudba môže pôsobiť povzbudivo, alebo naopak upokojujúco, dokáže dotvoriť príjemnú atmosféru a tým aj pozitívne prispieť k imidžu Vašej značky. Vytváranie hudobného zážitku je viac ako len náhodný vyber Vašich obľúbených pesničiek. Je to najmä vytvorenie príjemnej, upokojujúcej a relaxačnej atmosféry pre rekreačné centrá a hotely ako aj spôsob na zvýšenie návštevnosti a chuti do jedla v reštauráciách a baroch alebo vytvorenie profesionálnej atmosféry, zvýšení lojality a spokojnosti zákazníkov ale aj zníženie pocitu stráveného času čakaním v bankovom sektore či telekomunikáciách.

Programy na mieru

Aby sa nám však podarilo docieliť prostredníctvom hudby žiadaný efekt, pozeráme sa na každého nášho klienta individuálne, pri čom sa zameriavame na jeho segment, miesto podnikania, cieľovú skupinu a pocit, ktorý chce u zákazníkov prostredníctvom hudby vyvolať. Preto vytvárame špecifickú hudobnú kulisu, ktorá je ušitá na mieru každému nášmu klientovi. Vytvoríme rozpoznateľnú a typickú melódiu, ktorá bude jedinečným prvkom Vašej značky.Účelom je zvýšenie spokojnosti zákazníkov a taktiež zvýšenie výnosov Vašej prevádzky.

Základná ponuka programov

Ak by ste si chceli sami vytvoriť hudobnú kulisa, tak si môžete vybrať zo 150  hudobných programov navrhnutých pre všetkých poslucháčov a odvetvia. Medzi najobľúbenejšie programy patrí Dance/house, Electronic, Instrumental&Classic, Jazz/Soul, Latin, Lounge, Oldies, POP/Hits, R&B, Disco, Rock, Xmas a mnoho ďalších. Môžete si hudbu prispôsobiť svojim vlastným potrebám a vytvoriť si časový harmonogram hudby, ktorý si môžete nastaviť podľa meniaceho sa charakteru zákazníkov počas dňa.