QEX, a.s.

Pohony posuvných brán

Divízia QEX Parking sa, okrem iného, zaoberá aj dodaním a inštaláciou elektromechanických pohonov posuvných brán. Maximálna váha brány, ako aj napätie, ktoré napája samotný pohon sa môže líšiť podľa typu elektromechanického pohonu. Tieto, ale aj ďalšie informácie sa dozviete v tabuľke, ktorú nájdete nižšie na stránke.

Typ pohonu
Popis
Napätie napájania
Maximálna váha jednoho krídla brány
Elektromechanický pohon
Rýchla a jednoduchá inštalácia. Pohon má samosvornú prevodovku, inštalácia elektrického zámku teda nie je nutná. Jednoduché programovanie prostredníctvom displeja.
230 V
do 500 kg/do 900 kg
Elektromechanický pohon
Mimoriadne vysoká mechanická účinnosť (viac ako 80 %). Funkcia zamedzujúca privrenie. Funkcia pre riadenie pohonu v prípade proti-sebe idúcich brán.
24 V
do 400 kg/do 800 kg
Elektromechanický pohon
Bez nutnosti inštalácie elektrických zámkov. Manuálne odblokovanie chránené kľúčom. Riadiaca jednotka chránená krytom. Nastevenie je jednoduché, pomocou displeja.
230 V
do 600 kg/do 400 kg
Elektromechanický pohon
Ideálny pre komerčné a priemyslové využitie. Manuálne odblokovanie chránené kľúčom pre prípad výpadku dodávky elektrickej energie.
230 V
do 1 800 kg
Elektromechanický pohon
Ideálny pre komerčné a priemyslové využitie. Manuálne odblokovanie chránené kľúčom pre prípad výpadku dodávky elektrickej energie. Riadiaca jednotka je inštalovaná mimo samotný pohon. 
400 V
do 2 200 kg
Elektromechanický pohon
Ideálny pre ťažké priemyslové brány s intenzívnou prevádzkou. Brzda garantuje pomalé zastavenie a udržanie brány v zatvorenom stave. 
400 V
do 3500 kg

 

Kontakt:

Ing. Roman Tylka

+421 903 476 832

parking@qex.sk