QEX, a.s.

Kisan Newton Value/Fitness

O zariadení
Triedička a počítačka mien Kisan Newton V/F je pravým vysoko výkonným zariadením spoločnosti KISAN Electronics Co. s dvomi priehradkami, ktoré sú určené pre náročné prevádzkové prostredie. Zaručuje vynikajúce výsledky tam, kde je spoľahlivosť a vysoký výkon každodennou nevyhnutnosťou. Inštitúcie spracovávajúce bankovky, ako sú banky,  prepravcovia hotovosti, zmenárne a supermarkety potrebujú neustále zlepšovať výkonnosť počítania a triedenia bankoviek a minimalizovať prerušenia spôsobované identifikovaním falzifikátov.
 
Čo ponúka:
Zariadenie Kisan Newton V je navrhnuté tak, aby poskytlo špičkový výkon pri náročných operáciách spracovania hotovosti. Toto vysokovýkonné zariadenie s dvomi priehradkami umožňuje nepretržité spracovávanie hotovosti. Falzifikáty sú vytrieďované do priehradky na odmietnuté bankovky bez prerušenia priebehu spracovávania. 
  
Fakty
Stavebnicová konštrukcia umožňuje ľahký prístup k jednotlivým častiam, ich výmenu a výkon dennej údržby, čo znamená nízke servisné náklady a krátke prestoje z dôvodu servisných výkonov. Aktualizácie možno vykonávať rýchlo a jednoducho cez USB port. Patria sem všetky aktualizácie a upgready týkajúce sa nových bankoviek a softvéru ako aj všetkých dostupných volieb.
 
Operačný systém
Kisan Newton V je jednou z prvých počítačiek a triedičiek bankoviek, ktoré ako operačný systém používajú Windows CE. Vytvorilo sa tak presne definované, užívateľsky priateľské rozhranie, ktoré poskytuje vynikajúcu flexibilitu a konektivitu, jednoduchú možnosť upgreadov a pripojenia sa na systémy riadenia hotovosti v bankách alebo strediskách spracovania a prepravy hotovosti.
 
Zaznamenávanie sériových čísel
Pomocou voľby detekcie sériových čísel môže zariadenie prečítať sériové čísla bankoviek a informáciu poslať do vzdialeného systému na ukladanie dát. Táto špeciálna funkcia vyhovuje operáciám napr. v zmenárňach, kde môže databáza sériových čísel pomáhať pri zisťovaní falzifikátov alebo ukradnutých bankoviek.
 
Ochrana heslom
Všetky používateľské úrovne – od výrobných nastavení po administrátorov, servisných technikov a rôznych prednastavených používateľských nastavení - majú ochranu heslom, ktorá zaisťuje, že iba kvalifikovaný personál má prístup do menu a volieb.
 

Technická špecifikácia  
Rýchlosť počítania 1 500 ks/min
Rýchlosť overovania 1 200 ks/min
Kapacita podávača 600 ks bankoviek 
Kapacita zásobníka č. 1 200 ks bankoviek
Kapacita zásobníka č. 2 100 ks bankoviek
Rozmerová detekcia SD
Detekcia falzifikátov MT/MG, UV, IR, CIS, Ultrasonic
Kontrola pravosti SKK UV, SD, DD 
Rozmery bankoviek min –   90 x 55 mm
  max –  185  x 90 mm  
Display TFT LCD farebný dotykový  4,3“ 
Triedenie podľa nominálu a rozmerov
Počítanie v mix režime áno
Orientácia bankoviek
Príkon menej ako 60 W
Rozmery max. (š x h x v) 314 x 310 x 288
Hmotnosť 10 kg
Napájanie 230V, 50 Hz 
Dávkovanie 100 ks. Variabilné 1 – 999
  Automatický a manuálny START – STOP počítania
  Akumulácia napočítaného množstva
Možnosti pripojenia RS232, USB, LAN
SW upgrade USB
Ochrana používateľských úrovní
heslom
áno

 

Kisan Newton