QEX, a.s.

Parkovacie automaty

O výrobcovi parkovacích automatov

Spoločnosť Cale bola založená v roku 1955. Cale produkty dnes uľahčujú parkovanie vo viac ako 40 krajinách celého sveta. Spoločnosť QEX, a.s. distribuuje produkty Cale už viac ako 20 rokov. Dohromady sme nainštalovali parkovacie automaty Cale MP 104 vo viac ako 12-tich mestách po celom Slovensku v celkovom počte do 140 ks. Nakoľko produkt MP 104 už nestíha nárokom väčších slovenských miest, kde zákazníci preferujú bezhotovostnú platbu pred hotovostnou, QEX, a.s. ponúka nástupcu v dvoch prevedeniach CWT Compact alebo CWT Compact Touch. V prípade ak ste si nie istí investíciou do nového parkovacieho automatu, QEX, a.s. dokáže upgradovať Vaše staršie MP 104 na novší CWT Compact pomocou dostupného upgradovacieho kitu. O každom produkte si môžete prečítať nižšie, prípadne si môžete stiahnuť brožúru.

 

Parkovací automat CWT Compact

CWT Compact stavia svoju funkcionalitu na pevných základoch svojho predchodcu MP104. Nielen robustný vzhľad, ale aj funkcia platby mincami ostali nezmenené, nakoľko svojou odolnosťou a jednoduchosťou znižovali frekvenciu návštevnosti našich technikov na mieste inštalácie. Narozdiel od svojho predchodcu je CWT Compact obohatený o 24-bitový farebný displej. Nakoľko mnoho ľudí dnes platí kartou, či už bezkontaktne alebo čipom, aj tento parkovací automat už je na to prispôsobený. Taktiež je obohatený o alfanumerickú klávesnicu pre prípad, kedy by ste si želali napojiť tento automat na kamerový systém s čítaním ŠPZ-tiek vozidiel. V tomto prípade zákazník do automatu napíše ŠPZ svojho vozidla a celý proces parkovania (vjazd, platba, výjazd) už je sledovaný na základe poznávacej značky vozidla. Pre viac informácií si stiahnite brožúru umiestnenú nižšie na stránke.

 

Parkovací automat CWT Compact Touch

V porovnaní s CWT Compact je tento parkovací automat obdarený s 9" dotykovým displejom. Taktiež je na ňom naviac 30 W solárny panel a interná batéria, ktorá umožňuje prevádzku parkovacieho automatu aj tam, kde nie je zavedená pevná elektrická sieť. Samozrejme tento automat má všetky potrebné platobné súčasti (platba mincami, kartou - čipom aj bezkontaktne). Pre viac informácií si stiahnite brožúru umiestnenú nižšie na stránke.

 

Upgrade z Vášho MP 104 na CWT

Ako iste viete, pri produktoch parkovacích automatov sa vždy myslí dopredu. Nakoľko parkovacie automaty boli aj sú vyrábané z nerezovej ocele, môžu byť jednoducho modernizované na najnovšiu platformu CWT dlho potom, čo boli prvýkrát inštalované. Pre viac informácií si stiahnite brožúru umiestnenú nižšie na stránke. 

 

Vzdialená správa Cale WebOffice 2

Cale WebOffice je webové riešenie a je srdcom parkovacích riešení, ktoré ponúka spoločnosť QEX, a.s. Pomocou tohto webového rozhrania môžete vzdialene sledovať Vaše parkovacie automaty (stav hotovosti, stav papiera, otvorenie/zatvorenie - výber hotovosti, doplnenie papiera). Čo viac, Cale WebOffice Vám poskytuje hodnotné reporty a štatistiky o využívaní Vášho parkoviska. Pre viac informácií si stiahnite brožúru umiestnenú nižšie na stránke.

 

Udeľujte výnimky pomocou Cale Permit

Cale Permit je založený na webovom rozhraní a umožňuje Vám udelovať povolenia rôznym skupinám motoristov tak, aby neboli nútení platiť hodinové parkovné. Jedná sa najmä o zamestnancov, rezidentov, návštevníkov alebo nájomníkov. Cale Permit umožňuje jednoduchšie udeľovanie povolení na Vašom parkovisku.

 

Efektívna kontrola parkoviska Cale Enforcement

Cale Enforcement je jedna z najdôležitejších aktivít pre ochranu výnosov z Vášho spoplatneného parkoviska. Je tiež kľúčovou aktivitou v premene dopravných obmedzení na benefit z motoristov prostredníctvom vylepšeného prístupu k parkovaniu. Enforcement Vám umožňuje rýchle platobné overenie, skenovanie ŚPZ vozidiel a udeľovanie pokút. Pre viac informácií si stiahnite brožúru umiestnenú nižšie na stránke.

 

Pohodlný spôsob parkovania WayToPark

WayToPark je mobilná aplikácia na parkovanie vyvinutá aby urýchlila a uľahčila platbu za parkovanie. Zákazník si môže pohodlne sledovať na akú dlhú dobu má parkovné zaplatené. Taktiež pre Vás je kontrola jednoduchšia, nakoľko ju môžete vykonať pomocou Cale Enforcement. Pre viac informácií si stiahnite brožúru umiestnenú nižšie na stránke.

Kontakt:

Ing. Roman Tylka

+421 903 476 832

parking@qex.sk