QEX, a.s.

Elektromechanické pohony

Divízia QEX Parking sa, okrem iného, zaoberá aj dodaním a inštaláciou elektromechanických pohonov krídlových brán. Maximálna dĺžka krídla brány, ako aj napätie, ktoré napája samotný pohon sa môže líšiť podľa typu elektromechanického pohonu. Tieto, ale aj ďalšie informácie sa dozviete v tabuľke, ktorú nájdete nižšie na stránke.

 

Typ pohonu

Popis

Napätie napájania

Maximálna dĺžka jednoho krídla brány

Elektromechanický pohon s kĺbovým ramenom
Kompaktný a elegantný design. Šírka pohonu je iba 185 mm. Jednoduchá a rýchla inštalácia. Bez inštalácie elektrického zámku do dĺžky ramena 2 m.
24 V
2m (2,5 m s elektrickým zámkom)
Elektromechanický pohon s kĺbovým ramenom
Maximálna bezpečnosť proti privreniu. Batériový kit pre prípad výpadku dodávky el. prúdu. Bez inštalácie elektrického zámku do dĺžky ramena 1,8 m.
230 V/24 V
1,8m (3 m s elektrickým zámkom)
Elektromechanický lineárny pohon
Pohon so samosvornou prevodovkou. Bez inštalácie elektrického zámku do dĺžky ramena 2 m. Jednoduchá inštalácia a údržba. Riadiaca jednotka reguluje zaťaženie pohonu. 
230 V
2 m (3 m s elektrickým zámkom)
Elektromechanický pohon 
Vstavané mechanické dorazy pre otvorené a zatvorené brány (nie je treba inštalovať prídavné mechanické dorazy. Hliníkové telo je dvakrát lakované a preto garantuje vysokú odolnosť voči poveternostným podmienkam.
230 V
1,8 m (2,5 m s elektrickým zámkom)
Elektromechanický pohon
Jednoduché manuálne odblokovanie chránené kľúčom. Horizontály výstup pre káble dovoľuje inštaláciu čo najbližšie k zemi. 
230 V/24 V
3 m (4 m s elektrickým zámkom)
Elektromechanický pohon
Mechanické koncové dorazy pre pozíciu otvorené/zatvorené.
24V
2,3 m (2,7 m s elektrickým zámkom)

 

Kontakt:

Ing. Roman Tylka

+421 903 476 832

parking@qex.sk